نهالستان

فروش نهال در نهالستان آذربایجان

 نهالستان آذربایجان

واقع در استان آذربایجان شرقی، شهرستان بناب یکی از مناطق حاصلخیز ایران می باشد. این نهالستان با سابقه درخشان در تولید انواع نهال و درخت میوه، تجاری، زینتی مقرون به صرفه با اهداف بلند مدت در جهت جلب رضایت مشتری فعالیت می کند. نهالستان آذربایجان با ارسال نهال در کوتاهترین مدت به تمام نقاط کشور آماده ارایه خدمات بهینه  به مشتریان گرامی می باشد. باغداری تجربه و علم می خواهد. ما تمامی تجارب خود را به شما انتقال می دهیم. در کنار فروش نهال راهنمایی های لازم برای کاشت و نگهداری نهال را به شما می آموزیم.

تولید نهال

نهالستان آذربایجان سالانه بیش از 300 هزار اصله نهال شناسنامه دار را از بهترین ارقام تولید می کند. و به سراسر کشور و خارج از کشور به فروش می رساند. ما با بیش از 30 سال سابقه و مطالعه علمی روی نهال و بذر با افتخار بهترین ارقام را برای باغداران عزیز ارائه می دهیم. بیشتر مشتریان ما معرفی شده از باغدارانی هستند که به صداقت و قابلیت های ما در باغ های خود شاهد هستند.

آموزش کاشت نهال

مشاوره رایگان

باغدار عزیز، ما به نگرانی های شما واقف هستیم. و می دانیم برا احداث باغ هزینه خرید نهال کمترین هزینه و زحمت در قبال سایر هزینه ها و زمان برای انتظار باردهی درخت می باشد. لذا باید بهترین نوع نهال برای خاک و منطقه و باغ شما به شما پیشنهاد داده شود. نهالستان آذربایجان با تکیه بر تجربه و مطالعات خود و به دلیل تنوع انواع نهالی که دارد به راحتی می تواند بهترین راهنمایی را برای مشتریان خود داشته باشد. و همچنین دانستنی های لازم را برای کاشت و نگهداری نهال به مشتریان خود ارائه می دهد.

نهالستان آذربایجان

کادر نهالستان آذربایجان

جناب آقای مهندس رحیم زاده، پژوهش و مدیریت خدمات آنلاین

جناب آقای اصغر مهرابی مدیر نهالستان

و بیش از 12 باغدار و متخصص پرورش بذر و نهال در نهالستان

فروش نهال در نهالستان آذربایجان

خدمات ما

تولید و تکثیر نهال از بذر، نهال درخت میوه و مثمر، نهال درخت غیر مثمر، نهال درخت زینتی.

فروش آنلاین و حضوری در مزرعه و دفتر فروش.

ارسال به تمام نقاط کشور و خارج از کشور.

آموزش کاشت نهال و مشاوره رایگان برای مشتریان خود جهت انتخاب مناسب ترین نهال.

آموزش مهارت های باغبانی اعم از کاشت و پرورش نهال، هرس و باغداری.