خرید نهال در تبریز

خرید نهال در تبریز

برای خرید نهال در تبریز و شهرستان های حوالی به راحتی می توانید بصورت آنلاین یا حضوری اقدام نمایید. نهالستان آذربایجان جهت راحتی کشاورزان و باغداران عزیز سیستم خرید آنلاین نهال راه اندازی کرده است. برای تمامی ارقام تولیدی ما می توانید به صفحه فروشگاه نهالستان مراجعه کنید.

برای خرید نهال در تبریز به چه نکاتی توجه کنیم؟

1- انتخاب نهال مناسب برای تبریز قبل از اقدام به خرید نهال

2- ثبت آدرس دقیق و شماره تماس در مرحله خرید

3- دریافت آموزش های رایگان کاشت و نگهداری درخت

خرید نهال مناسب برای تبریز

قبل از خرید نهال در شهر تبریز توجه داشته باشید که تبریز با توجه به شرایط آب و هوایی و ارتفاع آن نهال های منطقه سردسیری را بیشتر پذیرا می باشد. و البته شما جهت خرید نهال و انتخاب رقم مناسب برای باغ خود میتوانید با کارشناس نهالستان آذربایجان مشورت کنید. شرایط آب و دمای منطقه خود را اطلاع دهید تا بهترین رقم برای شما معرفی گردد. و همچنین میتوانید به مقاله ۶۰ رقم از بهترین درخت میوه برای مناطق سردسیر مراجعه کنید. خودتان با ارقام مختلف نهال و ویژگی های آن آشنا شده و انتخاب نمایید.

نکته مهم خرید نهال در تبریز

مشتریان عزیز جهت دریافت به موقع نهال های خریداری شده، لطفا آدرس و شماره تماس در لیست خرید آنلاین لحاظ گردد. نهال های شناسنامه دار نهالستان آذربایجان با بسته بندی استاندارد برای مشتری ها ارسال می گردد. اما جهت بهره وری بهتر توصیه داریم آدرس و شماره تماس دقیق باشد تا نهال ها بعد از خرید سریعتر به دستتان برسد. سریعتر کاشته شود و توصیه می شود حتما زمان کاشت آبیاری شود.

تولید انواع نهال درخت میوه و زینتی برای باغداران تبریز و حوالی

زمان خرید نهال آموزش رایگان دریافت کنید!

در نهالستان آذربایجان جهت بهره وری بهتر باغداران عزیز تمامی اطلاعات لازم آموزش داده می شود. این آموزشها جهت رشد و بهره برداری از ارقام مختلف متناسب با رقم نهال خریداری شده می باشد. هدف ما آبادی باغهای شماست. هر مشکل و سوالی درخصوص کاشت و رشد درختان خود داشتید کارشناسان ما راهنمایی می کنند.