خرید نهال انگور

خرید انواع نهال انگور
در
نهالستان آذربایجان

لیست قیمت نهال و خرید نهال انگور

 1. نهال انگور سفید بی دانه کشمشی

  این نهال انگور به فراوانی در ایران وجود دارد و به دو رنگ سفید مایل به زرد و قرمز دیده می شود. و برخی انگور بی دانه زرد هم می گویند. این نوع بهترین از انگورها به شمار می رود، که هم برای مصرف تازه و هم برای تهیه شیره انگور و کشمش مناسب است.
  برای خرید این نهال انگور با نهالستان تماس بگیرید.
  نهال انگور بیدانه

 2. نهال انگور حسینی

  انگور حسینی  بیشتر به صورت تازه مصرف می شود.  از انگورهای دانه‌دار است و محل رویش آن بیشتر در استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه است.  این نهال انگور حبه‌هایی سبز‌رنگ دارد حبه‌های شیرین و آب‌دار آن باعث محبوبیتش شده‌اند و بیشتر برای تازه خوری استفاده می‌شود.
  برای خرید نهال انگور حسینی با نهالستان تماس بگیرید.
  نهال انگور ریش بابا

 3. خرید نهال انگور خلیلی

  این رقم انگوری است زودرس حبه هابه شکل بیضی ورنگ آن سبزکم رنگ وگوشتی میباشد. انگورخلیلی زودرس ترین انگور ارومیه میباشد وبرای تازه خوری استفاده می شود.
  شما می توانید برای خرید نهال انگور خلیلی با نهالستان آذربایجان تماس بگیرید.

  انگور خلیلی

 4. خرید نهال انگور سیاه

  نهال انگور سیاه دارای حبه‌های گرد به اندازه فندق می‌باشد. حبه‌های انگور سیاه پرآب و دارای دانه‌های کم است. معمولاً در تهیه شیره­ی انگور مصرف دارد.
  برای خرید نهال انگور سیاه با شماره نهالستان تماس بگیرید.
  درخت انگور سیاه

 5. نهال انگور رازقی

  انگور رازقی دارای خوشه های دراز و حبه های درشت آبدار است. رنگ حبه های انگور نوع شیرازی سفید است و پوست کلفتی هم دارد. بیشتر در آذربایجان خراسان و شیراز کاشته می شود که از نظر رنگ با هم متفاوت هستند.
  جهت خرید نهال انگور رازقی با شماره های نهالستان تماس بگیرید.
  انگور رازقی

 6. نهال انگور شانی

  نهال شانی انگوری دانه‌ سیاه و تیره است و مصرف تازه‌خوری دارد. مویز یکی از فراورده‌های این نوع انگور است که از نظر علمی و طب سنتی اهمیت زیادی دارد.
  جهت خرید و تهیه نهال انگور شانی با شماره های نهالستان تماس بگیرید.
  نهال انگور شاهانی

 7. نهال انگور اسگری

  نهال انگور عسگری یکی از بهترین ارقام انگور در ایران است. برای مصرف تازه خوری و تهیه کشمش مورد استفاده قرار می گیرد.  در مقایسه با ارقام دیگر این انگور قابلیت نگهداری کردن را ندارد و زود رس تر از بقیه انواع انگور است.
  برای خرید نهال انگور اسگری با شماره نهالستان تماس بگیرید.
  انگور عسگری

 8. نهال انگور بیدانه قرمز

  انگور قرمز بیدانه یا انگور لعل بیدانه قرمز،  به‌صورت حبه‌ ای و گرد، درشت، شیرین و آبدار است. این رقم انگور به دلیل لطیف و خوشمزه بودن و زیبایی اش طرفداران زیادی دارد.
  برای خرید نهال انگور بیدانه قرمز بی دانه با نهالستان تماس بگیرید.
  درخت انگور قرمز بیدانه

 9. نهال انگور قیزیل اوزوم

  این رقم انگور , دانه دار, دارای حبه های بزرگ وبیضی شکل و رنگ آن قرمز بنفش می باشد. رقم انگور قزل اوزوم هم از انگورهای صادراتی بومی آذربایجان می باشد. اسم آن هم از اسامی ترکی میباشد.
  برای خرید نهال انگور قیزیل اوزوم از نهالستان آذربایجان روی عکس کلیک کنید یا تماس بگیرید.
  انگور قیزیل اوزوم

 10. نهال انگور یاقوتی

  رقم انگور یاقوتی انگوری است زودرس، به رنگ قرمز با حبه‌های ریز و خوشه‌های متراکم. یکی از خواص مهم انگور یاقوتی، تصفیه‌ی خون و خون ساز بودن آن است، البته این خاصیت در انگور قرمز بیشتر از انگورهای سبز رنگ است.
  جهت تهیه و خرید نهال انگور یاقوتی با نهالستان تماس و یا روی لینک عکس کلیک کنید.

  خرید نهال انگور یاقوتی